הדפסה דיגיטלית לשלטים יתרונות וחסרונות

טכניקות מתקדמות להדפסת שלטי פנים וחוץ, אשר התפתחו רבות בעשור האחרון ובפרט בחמש השנים שזה אך הסתיימו, מאפשרות שימוש בסוגי הדפסה שונים למטרות שונות. אחת הטכניקות שהתפתחו בצורה דרמטית ביותר היא טכניקת ההדפסה הדיגיטלית לשילוט פנים וחוץ. מהם היתרונות של הדפסה דיגיטלית לשלטים? והאם יש חסרונות לשיטה זו, האם יש פעמים בהם עדיף לבחור בטכניקת הדפסה שונה?

על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

הדפסה דיגיטלית לשלטים – מאשרת דיוק רב בשלטים מרובי צבעים ופרטים

שיטת ההדפסה של שלטים בעבר, שיטה שנקראה אופסט, התאימה בעיקר לכמויות גדולות של הדפסות – בעיקר בשל הצורך ביצירת תבנית ראשונית לפני ההדפסה עצמה. ההדפסה הדיגיטלית, אשר החלה תופסת תאוצה גם בשילוט פנים וחוץ (ולא רק בהדפסה על נייר, במוצרים כמו כרטיסי ביקור, ספרים מודפסים, פלאיירים וכדומה) אפשרה מחיר שנקבע ביחס ישר לכמות העותקים, הדפסה איכותית וכדאיות של ההדפסה גם בכמויות קטנות. היכולת להעביר תמונה מכל פורמט לכל פורמט – למשל מן המחשב ישירות למדפסת המדפיסה את השלט, הפכה את תהליך הדפסת השלטים לקל, מהיר – ומכאן, גם זול יותר. התוצאה המתקבלת, מדוייקת ברמת הפיקסל ביחס לקובץ שנשלח מהלקוח, והשלט יוצא בדיוק כמו בתכנון.

היתרונות הגדולים של הדפסה דיגיטלית

בהדפסת אופסט, אשר כאמור מתאימה לכמויות גדולות ומייקרת את עלות השילוט (שם אנחנו בדרך כלל מדפיסים תוצר אחד מכל עיצוב) עם הצורך ליצור גלופה, תמונת מראה להדפסה באופסט, והצורך ליצור כזו תבנית להדפסה עם כל שינוי שמתבקש. תהליך ההדפסה הוא ארוך באופסט – ולעומתו, תהליך ההדפסה הדיגיטלית הוא קצר. בשל ההתאמה המלאה של מדפסות מקצועיות למחשבים שאנחנו עובדים איתם – בדרך כלל אין הבדלים כלל בגוונים המתקבלים בתוצאה הסופית, כך – הקובץ הגרפי שהוזמן ואושר, הוא בדיוק הקובץ שיודפס על השלט, בין אם הוא שלט המיועד להיות תלוי בפנים, או בחוץ, בין אם מדובר בשלט קטן למשל על הדלת – או שלט חוצות עצום שיהיה תלוי בגובה של מטרים מעל הקרקע.

להדפסה דיגיטלית יש חסרונות

בהדפסה דיגיטלית, בניגוד להדפסה באופסט, קשה להגיע לצבעים מיוחדים, כמו למשל צבעי זהב או כסף. כמו כן, הדפסה דיגיטלית בה נקבע תמחור עבור כל עותק, הופכת יקרה יותר בהזמנה של כמות גדולה של עותקים. בהדפסה דיגיטלית עלולות להיות סטיות מזעריות במיקום ההדפסה – אבל צוות מקצועי שיכין את השלט שלכם, יבטיח שההדפסה תצא במקום המתוכנן, בצבעים הנכונים ובמראה מושלם.

פנו אלינו וקבלו הצעה להדפסת השלט הבא שלכם

צוות מקצועני השילוט של ש.ג.ש שילוט לעסקים, ילווה את תהליך התכנון, העיצוב והייצור של השלט שלכם, בטכנולוגיות המתאימות לקבלת תוצאה סופית מושלמת. מכשור מתקדם, צוות מקצועי ושירות לקוחות מדוקדק, יבטיחו שתהליך הייצור של השלט שלכם – בהדפסה דיגיטלית או בכל שיטת הדפסה אחר – יסתיים בייצור של שלט שעונה לכל הדרישות שלכם.

פנו אלינו עוד היום, וקבלו הצעת מחיר!