סוגי שלטים

שילוט לעסק הוא חלק בלתי נפרד מהשיווק והמיתוג שלו. בין אם מדובר בשילוט חיצוני, בפרסום חוצות, בשילוט פנים או בכל סוג אחד של שלט שתציבו בסביבת העסק או בין משרדיו, כדאי שתכירו את האפשרויות השונות הקיימות היום בתחום השלטים. סקרנו עבורכם את הסוגים הבולטים כיום.

שלטי LED

שלטי LED הם שלטים מוארים וחכמים שמאפשרים לנו להציג את העסק לראווה בדרך הכי מתקדמת כיום. שלטי לד מגיעים במגוון רחב של דגמים וגדלים. השלטים כוללים מסך לד שעליו מוקרן התוכן המעוצב של השלט.

שלטים מוארים

אותיות מוארות מתאימות לבתי עסק שרוצים שייראו אותם גם בשעות החשכה. השילוט הפשוט הזה יוצר אפקט מרהיב עם אותיות שנוצצות בלילה ומוארות היטב, בצבעים הנבחרים על ידי הלקוח. כך אפשר ליצור מילים, אותיות, שם העסק או כל דבר אחר שתרצו להדגיש.

שילוט דיגיטלי

הדפסה דיגיטלית היא המתקדמת היום. היא מאפשרת דיוק בפרטים ויוצרת שלטים איכותיים ובולטים מאד. באמצעות הדפסה כזו אפשר לשלב בשלטים תמונות, לוגו, איור או כל דבר אחר שהוא גרפי יותר ודורש דיוק בצבעים ובהדפסה.

שילוט פח

שם כולל למגוון רחב של שלטים. הפח משמש כחומר גלם איכותי ועמיד לאורך זמן, שעליו מודפסים באמצעות הדפסה דיגיטלית פרטי השלט. הדפסה על פח היא הדפסה נוחה בין אם אתם מחפשים שילוט פרסומי, שלטי הכוונה ואפילו שלטי פנים.

אותיות תלת מימד

שלטי תלת מימד מתאימים במיוחד להצבה על בניינים – באופן חיצוני או ליצירת קיר מותג בתוך חלל המשרד או העסק. השלטים מורכבים מאותיות וסמלים, לפי הדוגמה המבוקשת, מוצמדים אל הקיר כך שנוצרת תצוגה תלת מימדית.

שלטי פרספקס

שלטי פרספקס מתאימים במיוחד כשלטי פנים אך יכולים לתפקד גם כשלטים חיצוניים קטנים. על הפרספקס נחרטים פרטי התוכן של השלט, לרוב שם ותפקיד, הנחייה והכוונה. שלטי הפרספקס מגיעים כיום בגוון שקוף, אך ניתן למצוא גם שלטים בגווני תכלת וירקרק שקוף.

סוגים שונים של שלטים מתאימים לצרכים ולעיצובים שונים

בדרך כלל, סוג השלט הנבחר נגזר ממטרות השלט ומאפייניו. לדוגמה, סוגים שונים של שלטים ייוצרו לשימושים פנים משרדיים ולעומתם, לתלייה כשלט חוצות. איפיון השלט, על מיקומו המיועד, גודלו, המידע שהוא אמור להציג והמיתוג שלו – יסייעו לבחור בצורת ההכנה, בחומרי הגלם ובשיטת הייצור של השלט המתאים.

איזה סוג של שלט מתאים לצרכים שלכם?

סקרנו בפניכם כמה מסוגי השילוט הבולטים שתמצאו כיום. לפני שאתם בוחרים שלטים לעסק, בדקו שסוג השלט שבחרתם מתאים למטרה ויכול להציג את העסק בצורה היעילה, הברורה והאסתטית ביותר. צוות ש.ג.ש. שילוט לעסקים מזמין אתכם להיוועץ במומחי השילוט מטעמו, אשר יסייעו לכם להחליט, איזה סוג שלט יתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם, וכיצד ובאילו חומרים כדאי להכין את השלט, על מנת שהשלט יהווה ערוץ פרסום יעיל ויעביר את המסר השיווקי שלכם באופן הבולט והמקצועי ביותר, לאורך שנים רבות. צרו עימנו קשר, ונשמח לסייע!