עשה ואל תעשה בשילוט המשרד

מעוניינים להתחדש בשלטים למשרדים? זה הזמן לתכנן את השלטים החדשים כך שישרתו את מטרתם באופן מושלם – ולזמן ארוך. כל הטיפים לתכנון, עיצוב וביצוע של שלטים למשרדים שישימו לב אליהם – במאמר שלפניכם.

שלטים למשרדים – זה מתחיל בהבנת הצורך

תהליך האיפיון, העיצוב והפיתוח של שלטים למשרדים, מתחיל כבר בהבנה, שהגיע הזמן להתחדש בשלטים חדשים למשרד. חשוב להבין את מטרת השלטים – האם מדובר בשלטים חיצוניים או פנימיים? האם השלטים הם פרסומיים, אינפורמטיביים, או שלטי אווירה? האם השלטים יישאו את מיתוג החברה, או שלא?על כל השאלות הללו, חשוב לתת מענה כבר בשלב הראשוני של החשיבה, על מנת להבין כיצד תתפתח עבודת האיפיון והעיצוב של השלטים.

עיצוב שלטים למשרד- זה הזמן להשקיע

לאחר שהבנתם מהו תפקיד השלטים המיועדים – זה הזמן להשקיע בעיצוב, מיתוג, ובחירת החומרים שמהם יוכנו השלטים. חשוב להיוועץ באנשי מקצוע בתחום עיצוב שלטים והדפסתם כבר בשלב ראשוני זה, מפני שלמשל, עיצוב ותכנון של שלטי חוץ הוא שונה מעיצוב שלטים המיועדים לפנים המשרדים – הן במאפייני העיצוב והן בתכנון ושימוש בחומרים. הבחירה בצבעוניות, הגודל, התאורה, ומאפיינים חשובים נוספים – ייגזרו מתיאור צרכי השלט, בשלב הקודם.

התחלתם בעיצוב שלטים למשרדים?הנה מה שלא כדאי לכם לעשות

הנה כמה טיפים, לשגיאות שמומלץ להימנע מהם כאשר מתכננים שלטים חדשים למשרדים

  • אל תחסכו במשאבים בתהליך ההפקה של השלטים. חשוב להבין, כי שינויים קלים עשויים, למשל, להוביל להבדל של שנים רבות בשימושיות השלט.שלט שעשוי בצורה לא מקצועית ייראה ישן או מיושן כבר לאחר מספר חודשי שימוש – ולעומתו שלט מושקע שתוכנן במקצועיות, יוכל לשרת אתכם שנים רבות ולהיראות ייצוגי ונפלא.
  • אל תוותרו על המיתוג. השלט שלכם תפקידו הרבה יותר מאשר רק להעביר מסר ויזואלי או מילולי – ולכן, אנחנו ממליצים בכל פה שלא לוותר על המיתוג – הופעת הלוגו של הארגון, שימוש בצבעים המאפיינים את הארגון – וגם הקפדה על התאמה בין העיצוב הכולל של המשרדים בארגון, לבין עיצוב השלטים – בעיקר – אך לא רק – אם השלטים מיועדים לשימוש בתוך המשרדים.
  • אל תוותרו על ייעוץ טכני מקצועי. הבחירה בחומרים המתאימים לייצור השלטים החדשים שלכם למשרד, התאורה (מבפנים או מלמעלה, וכולי), הגודל, והמיקום המדוייק – כל אלה ישפיעו לארק על יכולת השימוש שלכם בשלטים החדשים לאורך זמן, אלא גם ביעילותם. לכן, צרו קשר עם חברה המתמחה בהפקת שלטים למשרד והיוועצו בהם בכל שלב. וודאו כי אתם מקבלים תשובות מלאות וסבלניות מצוות מקצועי ובעל ניסיון – על מנת שתוכלו להבטיח לעצמכם שלטים למשרד שיהוו מקור לא אכזב לאינפורמציה ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים – ביחד עם כלי שיווקי ופרסומי רב עוצמה, שיהיה שם עבורכם יומם ולילה.