שילוט – אותיות תלת מימד

שלטים באותיות תלת ממד הם אפקטיביים ודקורטיביים. השילוב בין השניים הופך אותם לשלטים אולטימטיביים. הם מגלמים יתרונות אחדים, אשר כל אחד מהם לחוד בכלל וכולם ביחד בפרט ממחישים ומדגישים אותם.

  1. נוכחות מתמדת ביום ובלילה. מאחר ששיווק וגיוס לקוחות חדשים מתבצע כיום 24/7 – עדות וביטוי מובהקים לכך היא קיומה של רשת האינטרנט המאפשרת זאת בכל מקום ובכל זמן- יש לעסקים שמכריזים על עצמם וממתגים עצמם באמצעות שלטים באותיות תלת ממד חיים גם ב”שעות המתות”, כאשר החוצות מתרוקנים אבל מי שעובר בהם יכול להיחשף אל השלט.
  2. לא ניתן להתעלם משלטים בתלת מימד. הם בולטים. הם מושכים את העין ומעוררים את תשומת הלב. יש להם יתרון דווקא במתחמים עירוניים צפופים ורוויים בעסקים. שילוט בתלת ממד הוא אפשרות לבלוט ולהיבדל לא רק לעומת המתחרים אלא לזהור כטיפה ייחודית בים הכללי.
  3. מדובר בתועלת מצטברת שערכה נאמד לטווח ארוך. אותיות אלה מתאימות לכניסה חזקה לשוק ולשמירה על מקומכם בו. שלטים בתלת ממד משדרים רצינות, יוקרה וערכי מותג נוספים.

ייצור שלטים בתלת ממד יכול להיעשות בחומרים שונים כגון: נירוסטה, אלומיניום, PVC, פרספקס וחומרים נוספים. קביעת סוג החומר נובעת, בין השאר, משיקול כספי ומגורמים נוספים כגון מיקום השלט ( במקום סגור או פתוח): בעוד במקומות סגורים מתאימים שלטים מנירוסטה ומפרספקס, שלט בחוץ יכול להיעשות מאלומיניום, שהוא חומר עמיד בכל מזג אוויר.

שלטים אלה ממחישים את הקביעה לפיה “המדיום הוא המסר”. אותיות תלת ממד מהוות אמצעי פרסומי ושיווקי. הן ממקדות את מבט הנחשפים אליהם. הן מקרינות את הילת יוקרתן על  העסק המפרסם עצמו באמצעותן .

אותיות שולטות בשלטים

לא ניתן להתעלם משלטים באותיות תלת מימד. נוכחותן הבולטת מחזקת ומעצימה את המותג. השלט כשלעצמו מהווה לבד מהיותו אמצעי אינפורמטיבי גם מנוע ומנוף שיווקי. הוא מדבר בעד עצמו. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל השיווקי הגלום בשלט זה רצוי ומומלץ להתייעץ עם המומחים שיסייעו לכם לבחור את השלט האפקטיבי והאטרקטיבי ביותר, בין אם יש לכם עסק קטן או חברה גדולה. חשוב השלט יהיה מעוצב היטב, מלוטש ומהודר, עשוי בגימור ללא דופי, ויהלום את התדמית שאתם רוצים לשוות לעסק.

לבד משלטי תלת ממד תוכלו להסתייע בשירותי החברה המקצועית לייצור שלטים גם להזמנת סלטים מסוגים שונים לרכב, להכרזה על העסק שלכם בחוצות ועוד. שימוש במגוון שלטים לעסקים מהווה אפיק שיווקי יעיל ביותר.