שלטים מוארים לעסק – כיצד נבחר נכון

בשוק התחרותי של ימינו הצורך בשילוט עסקי באופן בולט ואטרקטיבי מהווה צעד בסיסי לקיום ולהצלחה כלכלית. מטבע הדברים, שלטים מוארים מהווים את אחד האמצעים היותר יעילים להשגת מטרה זו. מדובר בשלטים המוצעים כיום במבחר גדלים, סוגים וסגנונות, לרבות שלטי ניאון, לד, ארגז תאורה, סיבים אופטיים או שלטים בעלי גוף תאורה חיצוני. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לכל סוג של שלט מואר יש תכונות ויתרונות ייחודיים, ולכן חשוב לבחור באופן מושכל ונכון.

מתי יש צורך בשלט מואר

שלטים מוארים משמשים כשלטי הכוונה ותאורה המתאימים לבתי עסק רבים, לשימוש פנים וחוץ כאחד. באשר לשימוש חיצוני, ניתן לראות את השלטים בכל שעות היום והלילה, ועל כן הם אידיאליים לאזורים חשוכים או למתחמים בהם שילוט של בתי עסק אחרים הינו מואר. מאידך, עבור צרכים פנימיים השלטים יכולים לשמש למשל לצורך הצגה בולטת וברורה של מוצרי העסק, לתפריטי מסעדה ולדקורציה.

בחירת חברת שילוט איכותית

הצעד הראשון בבחירת שלט מואר הינו יצירת קשר עם החברה המייצרת אותו. לשם כך, חשוב לפנות לחברה אמינה, מנוסה ומקצועית, שיש באפשרותה לספק מגוון רחב של סוגי שלטים לעסקים בהתאמה אישית. מעבר לכך, יש לבחור בחברה המעניקה שירותים ומוצרים איכותיים עמידים לאורך זמן, שנציגיה מתחייבים ופנויים לתקן את השלט במידת הצורך .

חומרי הגלם מהם עשוי השלט

שלטים מוארים יכולים להיות עשויים מחומרים רבים ושונים, לרבות אלומיניום, זכוכית, פרספקס ואפילו מעץ. בעת בחירת חומר הגלם עבור השלט יש להתחשב בתקציב הנתון, ביכולת העמידות לאורך זמן בהתחשב במיקום, וכן במסר שהעסק מעוניין להעביר. לדוגמא, שלט מעץ מעביר מסר ביתי וכפרי, שלט מאלומיניום יכול להעביר מסר של קידמה, ואילו שלט מפלסטיק יכול העביר מסרים של עממיות. יחד עם זאת חשוב להבין שכל חומר גלם בעיצוב נכון וחכם יכול לשנות מסרים בהתאם לצורך, כך ששלט מעץ יכול לעבור מסרים של קידמה ושלט מפלסטיק יכול להעביר מסר של פאר ויוקרה.

עיצוב שלט מואר

חשוב שהשלט המואר יהיה ממוקד וברור בתכניו, באופן שכל אדם יוכל להבין ממבט ראשון מה הוא מפרסם, כשהשלט עצמו נדרש להכיל את שם העסק והלוגו שלו בצבעים מתאימים. כמו כן, יש לבחור בשלט גדול מספיק כך שייראה גם מרחוק, ולוודא שיהיה אטרקטיבי גם כשאינו דולק. מעבר לכך, עיצוב השלט מאפשר את הארתו וחיתוכו בדרכים ובצורות שונות בהתאם לאופי העסק, אך יש לקחת בחשבון כי הזמנת שלט מואר לא סטנדרטי מעלה באופן משמעותי את מחירו.