שלטים מעוצבים למשרד

שילוט מושקע לעסקים הינו ערוץ שיווקי חשוב, הן מחוץ למשרד (כדרך להנחות, או “לפתות” את עוברי האורח אל החנות או בית העסק) והן בפנים המשרד (ככלי שיווקי ועל מנת לסייע בהתמצאות, לעובדים חדשים וכן למבקרים עסקיים של העסק). בש.ג.ש שלטים תמצאו את כל הנדרש לשילוט איכותי לכל עסק – הנה קצת על שלטים מעוצבים למשרד, מה כדאי ומה חשוב לקחת בחשבון.

שלטים למשרד – שלטי חוץ הממתגים את המבנה או מכוונים אל בית העסק

אנחנו חשופים לכמויות מטורפות של מידע, חלק גדול ממנו הוא שיווקי, עם כל נשימה שאנחנו לוקחים. הפרסומות המופיעות בטלוויזיה, הפרסומות ש”קופצות עלינו” מכל אתר גדול ברשת, מדפי קידום המכירות בחנות בה אנחנו עורכים קניות – והמצב חמור פי כמה כאשר אנחנו ברחוב. מידע שיווקי “קופץ” עלינו מכל שלט רחוב. בכל פינה פרסומות, מודעות תלויות, עוד ועוד מידע שיווקי מגיע אלינו. מרבית הלקוחות שלכם מסננים כמויות אדירות של מידע שיווקי בכל יום. אחת הדרכים להיכנס בכל זאת אל התודעה של לקוחות פוטנציאליים מעבר לפרסומות בערוצים המקובלים, היא שילוט בולט למשרד המכוון אל העסק או מסמן את מיקומו, בצורה מאירת עיניים, מקצועית, ונעימה לעין.
שילוט לעסקים המציין את מקום העסק מבחוץ (כאשר הוא נעשה באופן מקצועי), הופך את המשרד שלכם ל”נקודת ציון” על המפה המקומית. שילוט ברור, בולט, אולי מואר אם אתם נמצאים באזור סואן או באזור בו יש פעילות רבה גם בשעות הלילה – הופך את העסק שלכם לבעל נוכחות גם בעיני העוברים ושבים.
וגם אם הם נחשפים למידע השיווקי שלכם, זה כבר לא פשוט “עובר לידם”, כי הם מכירים את השם, זכור להם הלוגו. אולי הם לא זוכרים מאיפה – ואולי כן, אולי הם יודעים בדיוק איפה נמצא המשרד תודות לשילוט הברור לעסק שלכם.
מחקרים מראים כי מידע פרסומי “נקלט” ונזכר רק לאחר כשבע חשיפות בהזדמנויות שונות. התחילו משלטים מעוצבים למשרד, שיכוונו אליכם ויעלו את מודעות העוברים ושבים אל העסק הקיים במקום – זו התחלה טובה!

שילוט פנים לעסקים – לחיזוק המיתוג אצל מי שכבר נמצא במשרדי העסק

שלטים מעוצבים למשרד המכוונים אל חדר הישיבות, המטבח, ההנהלה או אפילו שילוט לעסקים המעורר מוטיבציה ולא עוסק בהכוונה, הוא בעל חשיבות עליונה בעיצוב המשרד וביצירת רושם אצל מי שבא לבקר אתכם (בראיון עבודה, בפגישות עסקים, לקוחות פוטנציאליים, וכדומה). השילוט מתבצע על זכוכית, פרספקס, באותיות שנתלות ישירות על הקיר ועוד, ומהווה גם תוספת פונקציונאלית וגם תוספת עיצובית למשרד.
אנחנו מזמינים אתכם לשקול שילוט ברור לעסק שלכם, שלטים מעוצבים לפנים המשרד או שלטים המכוונים אל המשרד מן החוץ. אצל ש.ג.ש שילוט לעסקים תמצאו את כל הפתרונות לשילוט מיטבי עבור המשרד שלכם.