שלטי הכוונה לעסקים

שלטי הכוונה לעסקים מהווים גם אמצעי מידע חשוב וגם פלטפורמה שיווקית. שלט הכוונה אמור לסייע לנו ולהקל עלינו לאתר ולהגיע אל מיקום העסק ובה במידה הוא מספק לנו גם מידע בסיסי על אודותיו.

יש שלטים שמסמנים לנו היכן העסק אבל הם כוללים גם מידע עליו אם באמצעות הלוגו שלו, צבעיו ומסריו השונים ואם בפירוט קצר של מהות העסק והמוצר או השירות המוצע בו.

שלטים לעסקים עשויים מחומרים שונים, בצורות ובגדלים שונים, עם סוגי כתב שונים. יש שלטי הכוונה זמניים ויש – קבועים. לא רק לתוכן הכתוב על השלט יש השפעה אלא גם לחומר שממנו הוא עשוי: לדוגמה שלט עץ משדר פשטות וחמימות; הוא עשוי להתאים להכוונה אל מתחמי אירוח כפריים, אל עסקים ביישובים שונים ועוד. לעומתו שלט מתכתי או שלט ניאון מואר מתאים , לדוגמה, לחנויות שונות כגון מוצרי חשמל, ביגוד ועוד.

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל מהשלט רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום השילוט לעסקים לאחר אפיון והגדרת צרכים הם יוכלו לסייע לכם לבחור את סוג השלט המבוקש, גודלו, מה יופיע עליו. האם מתאים שלט מואר, תלת ממד, מדבקה, שלט פח וכיוצאים באלה סוגי שלטים.

סוג השלט עשוי להיגזר בין השאר מהמקום שמייעדים לו. יש שוני והבדל בין שלט לרכב לבין שלט חוצות, שלט המכריז אל מיקום חתונה או שלט המכריז על פשיטת רגל (לא עלינו). טבעי גם שסוג השלט ייקבע על פי סוג העסק שאליו הוא מכוון.

כאשר שלט ההכוונה אמור להיראות גם בלילה, ברור ששלט מואר הוא האפקטיבי ביותר. לבד מייעודו של השלט כמכוון אל מקום יש לו גם תפקיד חשוב: לציין מה מוצע במקום שאליו מכוון השלט. כאשר שלט אמור להיקרא תוך כדי נסיעה, ברור שחשוב שהוא יהיה קצר, תמציתי, מכיל את המידע העיקרי ובעיקר- בולט, מושך את העין.

בעלי מקצוע בתחום השילוט יסייעו לכם לבחור את השלט שיתאים באופן הטוב ביותר לצרכים ולדרישות שלכם ויאפשר לכם לקבל את התועלת הרבה ביותר עבור הכסף שלכם.

גירוי ופיתוי

שילוט יפה, מקורי, יצירתי, מסקרן, מאתגר, עשוי להוות מקור משיכה ללקוחות פוטנציאליים רבים, העשויים להתוודע אליכם רק משום שהשלט שמכריז על קיומכם ומכוון אל מיקומכם עורר בהם סקרנות טבעית. עם זאת- חשוב שהדברים ייעשו בהקשר נכון ובאופן מידתי. שלט הכוונה לחתונה אמור להיות שלט מידע עובדת ועשוי לכלול רק את שמות בני הזוג וחץ המכוון אל מיקום החתונה. ארעיותו של השלט אינה מצדיקה השקעה באיכותו ולכן ניתן להספק בקרטון או לכל היותר בפלסטיק, לעומת זאת, כאשר שלט הכוונה לעסק נראה זול, מרושל ולא איכותי הוא עשוי להעיד גם על העסק עצמו ובכך לגרום לו נזק מלכתחילה.