תהליך בניית שילוט – משלב התחלתי ועד לסופו

אם אתם מתכננים בניית שלט והצבתו בתוך מבנה העסק או מחוץ לו, חשוב שתבחרו בבית עסק מקצועי, מומחה ומנוסה לבניית השלט שלכם. במאמר שלפניכם – הכל על תהליך התכנון, העיצוב, וההקמה של השלט החדש שלכם, מהשלב שבו עולה הרעיון, ועד ששלט חדש ונוצץ נחנך בארגון.

השלב הראשון – תכנון השלט

תכנון השלט נגזר מתפקידו, מיקומו, הגודל הרצוי לו והחומרים שמהם הוא יוקם. שלטי חוץ נבנים אחרת לגמרי משלטי פנים והם נדרשים לעמידות רבה יותר מפני פגעי מזג האוויר, רטיבות ורוחות. שלטי פנים, לעומת זאת, לעיתים קרובות הם קטנים יותר (מפני שמי שרואה אותם עושה כן בדרך כלל ממרחק קטן יותר ביחס לשלטי חוץ), העיצוב שלהם מדוקדק יותר, ומגוון החומרים עימם ניתן לעבוד הוא נרחב יותר. תכנון השלט ייעשה בדרך כלל על ידי בעלי השלט, וייגזר ישירות מן המיקום המתוכנן עבור השלט והתפקוד הצפוי לו. לאחר שנדע את הפרטים הטכניים של השלט (גודל, מיקום, וכדומה), נוכל לעבור לשלב הבא – עיצוב השלט

השלב השני – עיצוב השלט

עיצוב השלט הוא בהחלט מן השלבים המשמעותיים בתהליך בניית השילוט. העיצוב חייב להיעשות על ידי גרפיקאי או מעצב שיש לו ניסיון בשילוט. הניסיון הוא הכרחי במקרה הזה, מפני שהמעצב חייב לדעת מניסיון איזה מרחק להשאיר בעיצוב בין האלמנטים השונים לגבולות השלט, מאילו חומרים ייעשה השלט ומה יהיה האפקט של הצבעים, החומרים, האלמנטים, הקומפוזיציה וכלל העיצוב שנבחר. המעצב – בין אם מטעם חברת השילוט או בין אם מטעם בעלי השלט, יעבוד בתקשורת רציפה עם בעלי השלט על מנת שהמראה הסופי של השלט שיתקבל יהיה לשביעות רצונם של בעלי השלט. המעצב ייקח בחשבון את מאפייני השלט, גודלו והמרחק בינו לבין הצופים בו, מיקומו והחומרים מהם הוא מתוכנן להיבנות.

השלב השלישי והאחרון – ייצור השלט

מכונות מתקדמות לייצור שלטי פנים או חוץ ממגוון חומרים, אפשרויות תאורת לד מתקדמות המאפשרות תאורה של שלטי פנים וחוץ במשך שנים מבלי להחליף נורה, וחומרים עמידים במיוחד המאפשרים קבלת תוצאה נפלאה שתשמור על הברק והחן שלה גם לאחר שנים רבות של שימוש – כל אלה, הם נחלתו של תחום ייצור השלטים היום, בניגוד לפעם. כיום, ניתן לייצר כל שלט, מחומרים שונים (על פי התפקוד והמיקום, כאמור), במהירות ייצור גבוהה ובדיוק מירבי. בין הטכניקות לייצור שלטים, נמצא שלטי פרספקס וברזל או אלומיניום, עם או בלי תאורה פנימית; שלטים הכוללים חיתוך אלמנטים (בדרך כלל באמצעות לייזר) לאפקט בולט או שקוע; ועוד.

חשוב שתבחרו חברת שילוט מקצועית ואיכותית

רק חברת שילוט המתמחה בתהליכי ייצור של שלטים, בעלת ניסיון בייצור שלטים מסוגים שונים ולמטרות שונות, ובעלת ציוד ומיכון חדשני ומגוון, יכולה להציע לך שלט יפהפה, אשר ישרת את חברת לאורך שנים רבות. וודא, כי אתה עובד עם הטובים ביותר.