תהליך עבודה עם הדפסה דיגיטלית לשלט

בעיצוב והכנה של שלטים לעסק שלכם – אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. השלטים שלכם, בין אם מיועדים לתלייה בסביבה המוגנת של פנים המשרד, או בין אם מדובר בשלטי חוץ המיועדים לעמוד בפגעי מזג האוויר ולהיראות נהדר בשמש, בגשם ובקור, גם בעוד שנתיים מהיום – נדרשים לעיצוב מדוייק ונכון בהתאם למיתוג החברה, ולאחר מכן – לביצוע טכני מושלם.

כיום, עם התפתחות האפשרויות להדפסה דיגיטלית בשילוט, ניתן להגיע לתוצאות מרהיבות בטכניקות עמידות ובשימוש בחומרים איכותיים ובגוונים מרובים. עוד על הדפסה דיגיטלית בשילוט פנים וחוץ –

במאמר שלפניכם.

הדפסה דיגיטלית – מנעד רחב של צבעים וגוונים

טרם ימי ההדפסה הדיגיטלית לשלטים, לפני כעשור, שלטים היו מוגבלים ביכולות העיצוב שלהן. ההדפסה בשיטות הישנות, כמו הדפסת המשי וההדפה באמצעות תבניות, אפשרה שימוש בכמות מוגבלת של גוונים, עבודה לא מדויקת, ותהליך יקר וארוך של הדפסת כל גוון בנפרד. משכך, גם התמחור בעד כל שלט הושפע מכמות הצבעים שבו.

טרם ימי ההדפסה הדיגיטלית, לא היה דבר כזה להשתמש בגוונים דומים אבל לא זהים בשלט – הגוונים בהם נעשה שימוש נספרו במדויק, ועבור כל אחד מהגוונים המופיעים בשלט, פותחה תבנית. שיטת הדפסה זו היתה יעילה עבור שלטים ממועטי גוונים – אבל התוצאות היו טובות ועמידות לאורך זמן.

כיום, בתהליך ההדפסה הדיגיטלית של שלטים, עם מדפסות חכמות המתאימות לחומרים בסיסיים שונים של השלט שלכם, מדפיסות שלטים בעשרות אלפי גוונים שונים, במהירות, בתהליך אחד (בניגוד להדפסה של כל גוון בנפרד) ובדיוק ברזולוציה גבוהה מאוד, ממש של כל פיקסל. העלות, כמובן, לא משתנה בהדפסה דיגיטלית של שלטים מונוכרומטיים בעלי עיצוב מינימליסטי ושימוש בצבע אחד או שניים – או בהדפסה של שלטים מרהיבים וצבעוניים, הקוראים אל הלקוחות למרחוק ומוסרים מסר עליז של גוונים משתנים. בכל מקרה – התהליך הוא דומה והעלות גם היא דומה.

איכות ההדפסה של השלטים שלכם תלויה במקצועיות המדפיסים

כיום, תמצאו חברות רבות אשר מתמחות בשילוט ובהכנה של שלטים המיועדים לתלייה במיקומים שונים. חשוב להבין, כי איכות המוצר המוגמר קשורה ישירות גם לעיצוב השלט טרם הדפסתו על חומר הבסיס (שיש להתאים אותו במדויק לגודל השלט ולמיקום התלייה שלו) – כמו גם ליכולת הביצוע של הדפסת השלט באמצעות המדפסות ומכונות הדפוס בבית העסק אשר אמון על הכנת השלטים שלכם.

אל תתפשרו – פנו אלינו, ותקבלו שלט מושלם בהדפסה דיגיטלית