תרומת השלט לעסק

פתחתם עסק חדש וחשוב לכם שידעו איפה אתם? עברתם למקום חדש? השלט הישן כבר לא מזמין כבעבר? חשוב שתדעו, כי שילוט איכותי אומר הרבה על העסק שלכם, מזמין לקוחות ומסייע בתהליכים השיווקיים. למה חשוב שגם לכם יהיה שלט, ואיזה שלט מומלץ שיהיה לכם? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

שילוט לעסק – תמיד השלב הראשון בשיווק מקומי

המשמעות של שלט איכותי לעסק היא בעיקר (אם כי ממש לא רק) הצהרה על מיקום העסק וכיוון לקוחות ליצירת קשר מיידי איתכם. שילוט איכותי בדרך כלל נתלה חיצונית לבית העסק ולעיתים גם בתוך המשרדים. מטרת השלט היא להזמין את הלקוחות להתקשר אליכם, או להיכנס לקבלת שירות או רכישת מוצרים. השלט בעיצובו ובאיכות הביצוע שלו, יעיד על בית העסק, טיבו, והשירותים או המוצרים שהוא מספק ללקוחות. בשורה התחתונה, שלט איכותי, יעיל ונכון של העסק יגרום ללקוח פוטנציאלי שעד שנחשף לשלט לא חשב על ביקור בבית העסק או שימוש בשירותיו – לשנות תכניות, להבין שבית העסק שלכם זמין, להיכנס אליכם ולהפוך ללקוח שלכם.

תרומת השלט לעסק – במספרים

מחקרים שנעשו על תרומת השלט לעסק, גילו כי בעסקים המשולטים כראוי, יותר לקוחות ומתעניינים אשר לא שמעו על העסק לפני, פנו לעסק במטרה לרכוש מוצר או שירות, לאחר החשיפה לשלט. גם לקוחות שעוברים על פני השלט ונחשפים למידע הפרסומי שעליו אולם לא פונים ישירות אל בית העסק רושמים בתודעתם את המסר השיווקי שהשילוט חשף אותם אליו, ומחקרים מראים כי לאחר שש פעמים של חשיפה למידע השיווקי – הלקוחות פשוט זוכרים אותו. כך, גם כשלא יהיו באזור, הם יזכרו את בית העסק לכשיעלה הצורך לקבלת מוצר או שירות רלוונטי, והם עשוים להגיע אליכם במיוחד, רק בשל החשיפה לשלט.

שילוט לעסקים – חשוב לעשות את זה נכון

השלט לעסק שלכם הוא מצביע, מכוון ומזמין את לקוחותיכם לקבל מכם שירות או להזמין מכם מוצרים, ולכן חשוב שהוא ישדר מסרים שיווקיים ומקצועיים מתאימים. רק על ידי תהליך עיצוב והכנה של שלט איכותי, המתאים הן במידותיו והן בצורת ההכנה שלו למקום בו ימוקם, שישמור על הצגה איכותית של המידע לאורך זמן וייראה חדש גם לאחר שנים של שימוש – יהווה שליח נאמן מטעמכם, להזמנת לקוחות בצורה שיווקית ולהצגת העסק בצורה איכותית ומקצועית.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור שלטים לעסקים אצלנו!

ש.ג.ש שילוט לעסקים מייצרת שלטים איכותיים לעסקים מזה מעל 25 שנים, ומתמחה בשילוט איכותי, בהתאם לתנאים ולדרישות, עם או ללא עיצוב מקצועי – ובדיוק באופן שיתאים לעסק שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, לתחילת העבודה על שלט חדש ומאיר עיניים עבור העסק שלכם, אשר יציג בפני העוברים והשבים מידע שיווקי, צבעוני, ברור, ידידותי ומזמין אודות העסק שלכם, ויתחיל כבר מהיום בהגדלת כמות הפונים אל העסק שלכם. צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר!