שילוט פנים

ש.ג.ש מייצרת שילוט פנים לפי צרכי הלקוח. השילוט שומר על רמת עיצוב ושפה אחידה של העסק. רמת העיצוב תהיה על פי סוגי השלטים, הצרכים של הלקוח והחלטות שיתקבלו בתהליך העבודה.

שילוט פנים הוא תחום רחב מאוד

שילוט פנים מתייחס לשילוט הפנימי בתוך חלל המבנה. ישנם סוגים שונים של שילוט פנים, כאשר לכל אחד מהם מטרה וייעוד אחר. שילוט פנים נועד להעביר ולהחדיר את עולם המושגים והשפה של החברה, הארגון או העסק. החדרת השפה אל לקוחות החברה וגם אל עובדי החברה, במטרה שיהיה מסר אחיד. במטרה לקדם את רמת השירות של החברה לעובדים שלה, ללקוחות שלה ולאורחים הבאים אל תוך המבנה.

שילוט פנים מאפשר רמה של מיתוג פנים ארגוני ודורש מומחיות רבה

ישנם שלטי הכוונה המתייחסים למי שנמצא בתוך המבנה, שלטי פרסום של מוצרים בתוך העסק, שלטים ייעודיים למיתוג העסק ועוד רבים.

שילוט פנים מנירוסטה –  בדרך כלל יהיו שילוט פנים למשרדים, שלטי הכוונה מיוחדים, שלטים לחדר, שלטים ללובי, ועוד. השילוט מנירוסטה נעשה ע”י חיתוך וחריטה בלייזר, ברמת תכנון ודיוק גבוהה במיוחד. שמירת קו ושפה פרסומית אחידים.

שילוט פנים דירקטורי –  הם שלטי מידע המציגים, שמות החברות, המחלקות השונות הנמצאות בבניין, מפות הכוונה בתוך בניינים, מספרי קומות ומספרי חדרים. שלטים חשובים אלו חושפים מידע למבקרים הבאים אל תוך המבנה. אנשים רבים מחפשים שלט מסוג זה ברגע הכניסה שלהם לבניין, על מנת למצוא את מבוקשם. שילוט זה יכול להתבצע בעזרת חומרי גלם שונים.

שילוט פנים מזכוכית –  שילוט פנים אשר נמצא בדרך כלל בתוך משרדים, בייני מגורים, בנייני יוקרה מפוארים, מרכזי תרבות ומקומות ציבוריים. השילוט מזכוכית נותן מראה נקי ואופי ייחודי וקו עיצובי יוקרתי. ניתן לשלב את שילוט הזכוכית בחומרי גלם שונים.

חברת ש.ג.ש שילוט לעסקים שמחה לעמוד לשירותכם. מוזמנים ליצור עמנו קשר כאן.