שלטי אלומניום

שלטי פח הם שלטים מהסוג הנפוץ ביותר בענף השילוט, כיוון שהעלויות נמוכות באופן יחסי והעמידות של השלטים בתנאי החוץ גבוהה. שלטי פח הם שלטים עמידים בולטים וגדולים. שלטים העשויים מפח הם שלטים פשוטים וחזקים, הנמצאים בכל מקום.

שלטי הפח הם כל שלטי החוצות אליהם נחשפים בדרכים

שלטי הפח מהווים פלטפורמה פרסומית חזקה, צבעונית ובולטת.  שלט פח בנוי בדרך כלל עם מסגרת עץ, או ברזל. שלטי הפח נועדו לחשיפה ממרחקים על כן לרוב השלטים האלה יהיו במרחבים הפתוחים. חומר הגלם של הפח הוא זול, מיועדים לזמן קצר יחסית עד כשנתיים בלבד.

ישנם סוגים שונים ומגוונים

שלטי הפח מיוצרים מאלומיניום, או מתכת שחותכים בעזרת לייזר. החומר נראה במראהו יותר יוקרתי והעמידות שלו מחזיקה יותר זמן משלט פח רגיל. בשלטי פח מסוג זה משתמשים בעיקר לשלטי כניסה למשרדים.

שלטי פח ניתן לראות בכל מקום

הכוונה, אזורי בנייה, שלטי אזהרה, תיווך, גינות, מידע ועוד. שלטי פח מגיעים עם מסגרות מסוגים שונים של ברזל, עץ או ללא מסגרת כלל. שלטי פח מגיעים בעיצובים שונים על פי דרישות הלקוח ותנאי המיקום אליו השלט מיודע.

בחברת ש.ג.ש נבצע את עבודת שלטי הפח באופן המקצועי ביותר

יש לנו מגוון רחב של שלטי פח בגדלים שונים, בעיצוב מיוחד. ההדפסה על גבי שלטי פח היא הדפסה דיגיטלית וההתקנה תעשה בטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום. שלטי פח לא דורשים תחזוקה רבה, אך יש להקפיד על ייצור השלט בחומרים עמידים ואיכותיים.

בשלטי פח תוכלו להדגיש את שם העסק ומידע שימושי, כמו מספרי טלפון. שלטי פח הם פתרון טוב לעסק שלכם ישנם סוגים שונים של שלטי פח ולכן אנו בחברת ש.ג.ש מעסיקים את המומחים המקצועיים ביותר. שלט מסוג זה הוא חובה לכל עסק ולא משנה מאיזה תחום.