שלטי מתכת

דלת הכניסה שלכם, השער אל העולם שלכם – הבית או המשרד, הינה המרחב הראשון בו נתקל כל מי שבא לבקר אתכם. שלטי מתכת מזמינים, ברורים ומעוצבים, עשויים להיות הרושם הראשוני המתקבל על ידי מי שעומד מחוץ לדלת, רגע לפני שהוא מצלצל בפעמון. אם אתם מחפשים שלט מתכת חדש לכניסה לבית, שיזמין אליכם הביתה או יעיד על כך שבבית יש גם משרד, קליניקה או בית עסק קטן; או אם אתם מחפשים שלטי מתכת מזמינים, מקצועיים וייחודיים לבית העסק – כאלה המיועדים לתליה מחוץ לעסק, ויכוונו לקוחות פוטנציאליים אליכם, או כאלה שייתלו בתוך בית העסק, ישפיעו על האווירה העיצובית בעסק ויסייעו להתמצא בתוך המבנה – אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו, לשגש שילוט לעסקים, לקבלת שלטי מתכת מעוצבים, מקצועיים, ואיכותיים, שישרתו אתכם למשך שנים רבות

שלטי מתכת מעוצבים מוסיפים לאווירה הויזואלית של הבית או המשרד שלכם

יש אינספור דרכים ליצור שלטי כניסה לבית או למשרד. אפשר פשוט לכתוב את הפרטים על דף נייר ולניילן אותו, אפשר להדפיס שלטים בצורה חובבנית על חומרים שונים – או שאפשר לפנות אלינו, ולהזמין שלטי מתכת לכניסה או שלטים למשרד, שיעוצבו בידי צוות מיומן ויבוצעו באופן איכותי. שלטים כאלה, הם שלטים בטכניקת הדפסה חדשנית, ומעל חומרים עמידים במיוחד. ניתן לעצב את צורת השלט (מלבני, אליפטי, או בצורות ייחודיות אחרות בחיתוך החומר על פי בקשתכם), ולהדפיס מעל שלטי המתכת שלכם כיתוב בגופנים, בצבעים ובגדלים שונים, ואפילו תמונות באיכות גבוהה. שלטי מתכת מעוצבים, שיכילו את הלוגו שלכם או את שם המשפחה בגופן קריא וייחודי – עשויים להשפיע על התחושה, ממש כבר עם הכניסה לבית או למשרד.

חשוב לציין, כי ניתן להדפיס שלטים למשרד ממתכת, המיועדים גם לפנים המשרד (למשל – שלטים לדלתות המשרד של בעלי תפקידים, שלטי כיוון, למשל לחדרי הישיבות או האזורים המשותפים – או שלטי מתכת שנועדו לאווירה ומוטיבציה, כמו שלטים המכילים ציטוטים נבחרים וכדומה). שלטים כאלה למשרד, הם שלטים שמשתלבים מבחינה ויזואלית, עיצובית, ורעיונית, בעיצוב הכולל של המשרד או הבית והם מהווים אלמנט ייחודי עיצובי של החלל.

שלטי מתכת – בחירה שתלווה אתכם לטווח ארוך

שלטי מתכת הם שלטים עמידים, המתוכננים ומבוצעים כך שהם מתאימים כשלטים לדלת כניסה של בית או משרד (עמידים, למשל, בפני פגעי מזג האוויר), ואינם מתכלים, נפגמים או נפגעים ככל שהזמן עובר. מעבר לחיסכון בהוצאות (לא תצטרכו לחדש את שלטי המתכת שלכם), מדובר באמירה ויזואלית משמעותית, כשהשלט לדלת הכניסה שלכם, או השלטים למשרד שלכם, נראים תמיד כאילו רק אתמול יצאו מן המפעל…

אל תתפשרו על איכות

שלטי ההכוונה אל הבית או העסק שלכם משפיעים, באופן מודע ולא מודע, גם על ההרגשה שלכם כשאתם מגיעים אל המבנה, וגם על אורחים, ידידים, קרובי משפחה, לקוחות, חברים לצוות, ועובדים פוטנציאליים. שלטי מתכת בביצוע מקצועי, בחיתוך מדויק וחריטה מושלמת – יעניקו תמיד רושם טוב על הבאים אליכם. לכן – אל תתפשרו על שלטי המתכת שלכם. צרו עימנו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע כל שלטי המתכת שלכם!